Kullanım Koşulları

TOPAÇ YAPI MALZEMELERİ TİC. A.Ş internet sitesini ziyaret eden tüm kullanıcılar, sitenin tüm bölümleri için geçerli olan ve aşağıda yer alan koşulları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Sitenin içeriği (tasarım, marka, logo ve ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgeler) yazılı izin alınmadan çoğaltılamaz, kopyalanamaz, aktarılamaz, yayınlanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, gönderilemez veya başka web sitelerine ya da belgelere eklenemez. Telif hakları, ticari markalar, ticari sırlar ve patent hakları da dahil olmak üzere web sitesinde bulunan her türlü fikri mülkiyet hakkı saklıdır ve hak sahibinden yazılı izin alınmadan kullanılması yasaktır.

Burada belirtilen şartların okunmamış veya okunmuş olup da bunlara uygun davranılmamış olması nedeni ile doğacak tüm zararlardan ziyaretçi sorumlu olup, TOPAÇ YAPI MALZEMELERİ TİC. A.Ş veya siteyi hazırlayan/tasarlayan/yöneten/çalıştıran yetkili kişi ve kuruluşlara hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk yüklenemez.

TOPAÇ YAPI MALZEMELERİ TİC. A.Ş bu siteye erişim, kullanım veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirilmesi nedeniyle ziyaretçilere ait bilgisayar veya diğer varlıklarda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya bilgisayar sistemine bulaşabilecek virüslerin sebep olabileceği hasarlardan sorumlu tutulamaz.

Sitede yer alan her türlü bilgi, istatistiki veri, şekil ve değer, genel teamüller çerçevesinde güvenilirliği kabul edilen kaynaklardan elde edilerek derlenmiş olup, doğrulukları ve yeterlilikleri hiçbir şekilde TOPAÇ YAPI MALZEMELERİ TİC. A.Ş tarafından garanti edilmez. TOPAÇ YAPI MALZEMELERİ TİC. A.Ş bu bilgilerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkması muhtemel zararlardan sorumlu tutulamaz.

TOPAÇ YAPI MALZEMELERİ TİC. A.Ş site yayınının kesintisinden, gecikmesinden veya hatalı olmasından ve bunların yola açabileceği zararlardan dolayı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

TOPAÇ YAPI MALZEMELERİ TİC. A.Ş web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşılacak üçüncü kişilere ait web sitelerinin güvenilirliği hakkında bir garanti vermez ve hiçbir sorumluluk üstlenmez. TOPAÇ YAPI MALZEMELERİ TİC. A.Ş bağlantısı verilen sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir.

18 yaşından küçüklerin veya kısıtlıların, yasal temsilcisinden izin almaksızın sitede gerçekleştirecekleri eylemlerden dolayı oluşacak muhtemel zararlar TOPAÇ YAPI MALZEMELERİ TİC. A.Ş ‘ye yüklenemez.

Site üzerinden yapılacak yorum veya sair kullanıcı paylaşımlarının 3. kişilerin haklarını ihlal etmesi halinde, TOPAÇ YAPI MALZEMELERİ TİC. A.Ş yazılı bildirim yapıldığında ilgili hukuka aykırı içeriği yasal süresinde kaldırmak koşulu ile oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz.

Burada paylaşılan bilgiler TOPAÇ YAPI MALZEMELERİ TİC. A.Ş’in tek taraflı inisiyatifi ile ve önceden bildirimde bulunulmaksızın değiştirilebilir.